close
چت روم
مکان بازار هفتگی هشترود باید ساماندهی شود
ads

مکان بازار هفتگی هشترود باید ساماندهی شود

مکان بازار هفتگی هشترود باید ساماندهی شود
 
تیک تاک هشترود به نقل از پایگاه خبری هشترود 
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت:بازار هفتگی هشترود برای خرید و فروش کالا باید ساماندهی شود.
غلامحسین شیری علی آباد روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بازار هفتگی این شهرستان در گفت و گو با دین محمدی خبرنگار ایرنا در هشترودافزود:
 با توجه به قرار گرفتن این بازار در حریم جاده هشترود – مراغه و نبود زیرساخت های مناسب در این مکان، باید هرچه زودتر این بازار به مکان جدید خود در جاده هشترود – قره چمن انتقال یابد.
 
وی اظهار کرد: تا انتقال کامل این بازار به مکان جدید، باید تمام امکانات برای تامین رفاه مردم، خریداران و فروشندگان در این بازار هفتگی فراهم شود.
 
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بازار از جمله بازارهای قدیمی منطقه بوده اما نبود زیرساخت های مناسب موجب بروز مشکلاتی برای کسبه می شود و شهرداری باید نسبت به رفع مشکلات این افراد اقدامات لازم را انجام دهد.
 
شیری علی آباد از شهرداری هشترود خواست در خصوص دریافت هزینه از کسبه در این بازار نظارت کرده و راهنمایی و رانندگی و پلیس هم باید اقدامات امنیتی بیشتری را در این بازار فراهم کند.
 
بازار هفتگی هشترود به گفته تعدادی از کسبه دارای 60 سال قدمت بوده و در آن، عرضه کنندگان مختلفی از شهرهای استان و استان های همجوار کالا داد و ستد می کنند.
 
این بازار حدود 20 سال است که در روزهای چهارشنبه هر هفته خارج از محدوده شهر و در کنار جاده هشترود – مراغه دایر می شود