close
چت روم
دیوارهای پیش ساخته بتونی دانشگاه آزاد هشترود فروخته شد
ads

دیوارهای پیش ساخته بتونی دانشگاه آزاد هشترود فروخته شد

دیوارهای پیش ساخته بتونی دانشگاه آزاد هشترود فروخته شد
تیک تاک هشترود به نقل از خبرنگاری دین محمدی : برچیدن دیوارهای بتونی زمین اهدایی به دانشگاه آزاد هشترود موجب نارضایتی مردم ومسئولان این شهر شد.
به گزارش دین محمدی خبرنگار خبرگزاری فارس از هشترود، در روزهای اخیر مردم هشترود شاهد برچیدن دیوارهای بتونی زمین اهدایی برادران مختاری به دانشگاه آزاد هشترود در مسیر جاده قره‌چمن هستند.

این مکان زمین اهدایی برادران مختاری به دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود بود که در حدود 6 سال پیش با قید شرط برادران خیر مختاری به دانشگاه آزاد هشترود وقف شده بود اما با توجه به کم کاری مسئولان شهرستان که نتوانسته‌اند در آن مکان دانشگاه بسازند دیوارهای پیش ساخته بتونی این دانشگاه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب‌شیر فروخته شد.

 
رسول نظری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود گفت: شش سال پیش مسئولان شهرستانی می‌خواستند قدرت نمایی کنند و در آستانه انتخابات مجلس بود و اصلا این مکان جای مناسبی برای احداث دانشگاه نبود.
 
وی افزود: برادران مختاری با شرط به اینکه اگر در این مکان دانشگاه احداث شود این زمین را وقف کردند اما مسئولان وقت شهرستان نتوانستند در این مکان دانشگاه احداث کنند به همین خاطر وقف کننده زمین خود را پس گرفت.
 
نظری گفت: طبق دستور مسئولان منطقه 13 دیوارهای پیش ساخته با هزینه‌ای بالغ بر 150 میلیون تومان خریداری شده بود که به مبلغ 60 میلیون تومان به دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجبشیر فروخته شد.
 
نقطه جالب اینکه هیچ مسئولی حتی فرماندار هشترود هم از این قضایا اطلاعی نداشت.
 
حجت الاسلام عبدالغفار غفاری مسئول حوزه علمیه ولیعصر (عج) هشترود گفت: ما اصلا نخواهیم گذاشت حتی یک عدد دیوار پیش ساخته به جای دیگری برده شود و با کسانی که این دستور را داده‌اند برخورد جدی خواهیم کرد.